“60.000$ Bitcoin (BTC) İçin Ucuz” Diyen Binance CEO’su Hedef Verdi!

Bitcoin’de tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) geldi ve BTC 60500$ seviyesine kadar yükseldi. Şu sıralar önemli dirençlerin üzerinde kalmayı başaran Bitcoin 59.000$ seviyelerinde salınımlarına devam ediyor.

Bitcoin’in yeni zirvesine ulaşıp 59.000$ seviyelerinde yatay hareketlerine başlamasıyla altcoinlerde de hareketlilik başladı.

CZ Meydan Okudu, Rekor Geldi

Cuma günü Binance ile ilgili çıkan bir haber piyasaları tedirgin etmiş ve Bitcoin 55.000$ seviyesine kadar geri çekilmişti.

Bu geri çekilme sonrası Binance CEO’su “FUD satın alındı. ATH (Tüm Zamanların En Yükseği) mi geliyor? Hadi izleyip görelim.” demişti. Bu açıklamayla Binance hakkında olumsuz algı oluşturmaya çalışanlara mesaj veren CZ’nin dediği çıktı.

Rekor sonrası, haberde yer alan paylaşımına gönderme yapan CZ “sadece 18 saat sürdü” dedi.

Binance CEO’sunun açıklamaları Bitcoin için her zaman büyük önem taşıyor. Zira Binance borsası dünyanın en büyük kripto para borsası olmasının yanında en büyük Bitcoin balinalarından da bir tanesi.

CZ marketin yönünü belirleyecek bir güce sahip olduğu için onun açıklamalarını sık sık aktarmaya özen gösteriyoruz.

“60.000$ Ucuz”

Bitcoin’de yeni ATH’nin gelmesi ile birlikte CZ bir takım paylaşımlarda bulundu.

60.000$ Bitcoin için ucuz diyen CZ, “yıllar sonra bu twiti kontol edin ve görün” dedi.

Bununla yetinmeyen CZ, “100.000 dolar altında Bitcoin satın alabildiğimiz için çok şanslıyız ve hala erken aşamadayız.” dedi.

Tüm twitlerinin yatırım tavsiyesi olmadığını belirten CEO’nun paylaşımları kısa sürede binlerce beğeni aldı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Posted in Bitcoin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir