Altcoin Tahminlerinde Yanılmıyor: Uzman İsim, Önde Gelen Altcoinler İçin Net Fiyat Verdi

Kripto para piyasası özellikle geçtiğimiz haftadan itibaren altcoinlerin lehine bir hal aldı. Bitcoin’in (BTC) piyasa hakimiyetinin 60 seviyesinin altına gerilemesi ile birçok altcoin rekor kırdı ve uzmanlar bu rekorların bir süre daha devam edebileceğini düşünüyor.

Bitcoin Fiyat Tahmini

Bitcoin (BTC) tahminleri ile tanınan kripto para analisti Michaël van de Poppe, şimdi ise çoğunluğunu altcoinlerin oluşturduğu listesini paylaştı.

200.000’e yakın takipçisi bulunan analist, lider kripto para birimi Bitcoin’in bu boğa sezonunun sonlarında 350.000 dolar seviyesinin üstüne ve 450.000 dolara kadar çıkmasını bekliyor. BTC fiyatı basın saati itibarıyla 57.000 dolardan işlem görüyor ve bu durum aslında rallinin hala gidecek uzun bir yola sahip olduğuna işaret ediyor.

Altcoin Fiyat Tahminleri

Analist bunun devamında yükseliş beklediği altcoinleri ve bunların fiyat hedeflerini şu şekilde sıraladı:

  1. Ethereum (ETH): Analist Poppe, fiyatın bu yükseliş rallisi bitmeden 10.000 dolar ila 17.500 dolar arasına çıkmasını bekliyor. Bu da %750’lik yükselişe işaret ediyor.
  2. Cardano (ADA): Tecrübeli isim ADA fiyatının 10 ila 20 dolar arasına ulaşmasını bekliyor. Bu da mevcut fiyatın %1.600 artması anlamına geliyor.
  3. Polkadot (DOT): Michael van de Poppe, DOT fiyatının yıl sonunda 250 dolar ila 350 dolar arasına kadar çıkmasını bekliyor. 42 dolardan işlem gören DOT için %690’lık yükseliş bu rekoru mümkün kılabilir.
  4. Chainlink (LINK): LINK de Poppe’nin radarında yer alıyor. Poppe LINK için de 250 dolar ila 350 dolar arasına işaret etti. DeFi piyasası ile büyüyen LINK’in bu durumda %1.000 yükselişe ihtiyacı var.
  5. Zilliqa (ZIL): Analistin çantasındaki ZIL basın saati itibarıyla 0,20 dolar seviyesinden işlem görse de Poppe bunun için 7 dolar hedefine işaret etti. Bu da %3.000 ve üzeri yükseliş anlamına geliyor.
  6. Elrond (EGLD): Analistin son tahmini ise EGLD üzerine oldu. Analist bunun %320 yükseliş yakalayarak 166 dolar bandından 500 ila 700 dolar bandına çıkmasını bekliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir. Analistin görüşleri aktarılmıştır.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Posted in Bitcoin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir