Balina Haritasına Göre Bitcoin’deki (BTC) Son Durum Ne?

Bitcoin’in 60.000$’ın üzerine çıkmasıyla kripto para yatırımcıları kârlı bir cumartesi günü geçirdi. Önceki haberlerimizde belirttiğimiz gibi ETH ve BNB’de gelen rekorlar yatırımcılarının yüzünü güldürürken XRP öğleden sonra yeni bir atak yaparak 1.37$ seviyelerine kadar yükseldi.

Bir süredir marketin cumartesi günü verdiklerini pazar ve pazartesi günleri geri aldığına şahit olduk. Bu hafta da benzer bir tablo olacak mı takip ediyor olacağız.

“57.000$ Güçlü Bir Destek”

Balinalar alım yaptıktan sonra fiyat giriş seviyelerine yeniden geldiğinde daha fazla alım yapma veya bir düzeltmeden sonra başa baş noktalarına ulaştıktan sonra satış yapma eğiliminde olduklarından balina kümeleri tipik olarak destek ve direnç seviyeleri olarak hizmet eder.

Bu prensibe göre destek ve direnç seviyelerini tespit etmeye çalışan WhaleMap, Bitcoin balinalarının 57.000$ seviyesinde çok güçlü bir birikim yaptığını ve bu seviyenin bundan sonra güçlü bir destek olarak karşımıza çıkacağını belirtti.

Balina haritası incelendiğinde 57.000$ ve 55.000$ bandındaki desteklerin 60.000$ üzerindeki dirençlerden çok daha güçlü olduğu gözleniyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Posted in Bitcoin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir