Binance CEO’sundan Yeni Rekor Açıklaması: Bitcoin de Benzer Bir Atak Yapacak mı?

Binance, ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası olmakla kalmayıp aynı zamanda dünyanın en büyük merkezsiz ağlarından Binance Smart Chain’e de hayat verdi. Binance Smart Chain’in sunduğu avantajlar ve düşük işlem ücreti ise BNB fiyatının rekor bir artış elde etmesini sağladı.

Binance Coin Fiyatı Rekora Gidiyor

BNB fiyatı kısa süre önce 610 doların bile üzerine çıkarak tüm zamanların rekorunu tazeledi. Bu rekorda Binance Smart Chain’in, Binance’in token yakma işleminin ve Binance’in yeni tokenize edilmiş hisse senedi girişiminin etkili olduğu söylenebilir. Tesla hisselerini tokenleştiren Binance, kısa sürede bu girişimi ile 10 milyon doların üzerinde hacme de ulaştı. Şimdi ise Binance’in trafik hacmi konusunda tüm zamanların rekorunu kırdığı ortaya çıktı.

Binance CEO’su CZ, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada trafik hacminde yeni bir rekor kırıldığını ancak sistemlerin buna dayandığını belirtti. CZ, açıklamasının devamında ise lider kripto para birimi Bitcoin’e yönelik bir göndermede bulundu. “Bitcoin’in de bunu yapıp yapmayacağını göreceğiz” ifadesi ile rekor sinyali veren CZ, haklı çıkabilir.

Lider kripto para birimi Bitcoin basın saati itibarıyla 60.890 dolardan işlem görüyor ve bütün piyasa ile beraber yükselişe geçti. BTC’nin 62.000 dolar seviyesinin üzerine çıkması ise yeni bir rekorun kırılması anlamına gelecektir. BTC/USD paritesi için sadece %2’lik bir yükseliş ise rekor için yeterli olacaktır.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Posted in Bitcoin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir