Bitcoin Analisti: “Bakalım..” Dedi !

Birkaç analistin umduğu oldukça açık bir işaret, kral madeni paranın, 45.000 dolarda oturan 200 günlük Hareketli Ortalama’dan (MA) tekrar tekrar bulduğu direnci geçmesiydi.

Anthony Pompliano ile yakın zamanda yapılan bir podcast’te genç analist şu görüşteydi:

“Orada bir duraklama veya biraz nefes alabilir miyiz diye izleyeceğim (200 günlük MA) çünkü bu, geleneksel finanstaki birçok insanın bir varlığın yükselişte olup olmadığını görmek için baktığı bir tür işaret. ya da düşüş aşaması… Bunu arayacağım, ama şu anda 49.000-50.000$’ı hedefliyorum ve orada nasıl bir tepki vereceğimizi görüyorum. Önümüzdeki haftalarda belki de orada oynayacağını düşünüyorum. ”

 

Aradan bu yana Clemente, en büyük kripto paranın 57 bin dolar olan bir sonraki dönüm noktasına ulaşmaya hazır olduğuna inanıyordu. Madeni paranın fiyat hareketi için üst/alt modellere bakarak tweet attı,

Röportaj sırasında Clemente, tüccarları, yükseliş momentumunun ancak uzun vadeli sahipler varlıklarını terk etmedikleri veya “likiditeden çıkış aramaya” başlamadıkları takdirde sürdürülebileceği konusunda uyardı. Glassnode’un verilerine göre, uzun vadeli sahipler aslında “eski ellerin çoğu yardım rallisinde likiditeden çıktığı 2018 ayı piyasasından farklı” olan madeni paralarını tasfiye etmiyorlar.

Kaynak: Twitter/Glassnode

Bununla birlikte, analist tarafından kral madeni paranın zincir üstü ölçümlerinde potansiyel bir kırmızı bayrak vurgulandı ve bu, bu yardım rallisinin askıya alınmasına yol açabilir. Ona göre, Bitcoin için zincir içi aktivite şaşırtıcı derecede düşük ve bu eğilimin tersine çevrilmesi, yükseliş momentumunun sürdürülmesi için çok önemli olacaktır. Açıkladı,

“Bu benim için kırmızı bayrak olan bir şey – mempool’a veya işlem sayısına, aktif adreslere, tüm bu tür şeylere baktığımızda zincir üzerinde daha fazla faaliyetimiz yok, Şahsen şüphelendiğim bir tür gecikmeli göstergeler… Geriye doğru hareket etmeye başlarsak, açıkçası bu işlem etkinliğinin de geri geldiğini görmek isteyeceksiniz. Olacağından şüpheleniyorum, ama asla bilemezsiniz ve bu sadece göz önünde bulundurulması gereken bir şey.”

Anasayfa

Posted in Uncategorized.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir