Bitcoin (BTC) Fiyatı 1 Milyon Doları Görebilecek mi? Peter Brandt Açıkladı

46 yıllık alım satım tecrübesine sahip olan ünlü kripto para analisti Peter Brandt, Bitcoin (BTC) fiyatı hakkındaki tutarlı tahminleri ile de biliniyor. Brandt, lider kripto para birimi Bitcoin’in 1 milyon dolara yükselmesi ile 0 dolara düşmesi arasındaki farkın aslında eşit olduğunu ifade etti.

Brandt: Bitcoin Maksimalisti Değilim

Brandt, Bitcoin maksimalisti olmadığını ancak buna rağmen 46 yıllık tecrübesine dayanarak kripto para sektöründen daha hareketli bir sektör görmediğini vurguladı.

Brandt, şu an maksimalist olmamasına rağmen gayrimenkul dışındaki en büyük yatırımının ise Bitcoin olduğunu vurguladı. Buna rağmen BTC ünlü isim için de sadece alım satım yapılması gereken bir varlık ve piyasayı temsil etmekte.

Bitcoin’in 1 milyon dolara çıkma ihtimalini de yorumlayan Brandt, bunun %50 ihtimalle 1 milyon doları görebileceğini vurguladı. Tabii ki analiste göre BTC fiyatının 0 doları bulma ihtimali de %50.

Buna rağmen ünlü ismin kısa süre önce yaptığı paylaşımda lider kripto para biriminin üçüncü parabolik yükselişine başladığı vurgulanmıştı. 2013 ve 2017 yıllarındaki parabolik yükselişi başarıyla tahmin eden Brandt’in bu ifadesi birçok şeyi değiştirebilir.

Bir takipçisinin sorduğu “Bitcoin başarılı olduğunda hayatta olacak mısın?” sorusunu da esprili bir şekilde yanıtlayan analist, final bölümünde hayatta olma şansının çok düşük olduğunu ima etti. Aslında bu durum ünlü analistin Bitcoin’in başarılı olacağına inandığını göstermekte.

BTC için başarılı olma ifadesi ise ana akım tarafından kabule ulaşması olarak görülüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Posted in Bitcoin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir