BTT, HOT ve XRP Sonrası Yükseliş Sırası Hangi Kripto Paranın? Ünlü Analist Yorumladı

Kripto para piyasası şu sıralar altcoin sezonunu tam olarak dibine kadar yaşıyor. Birçok altcoinin fiyatı rekor kırarken son dönemde BTT, HOT ve XRP fiyatlarında yaşanan yükselişler bu durumun ne kadar önemli olduğunu ortaya koydu.

Şimdi ise birçok kripto para analisti yükseliş sırasının hangi kripto paraya geldiğine dair tahminler ortaya atmaya başladı. Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği Altcoin Daily ise son videosunda yatırımcıların dikkat etmesi gereken 7 altcoini açıkladı.

Ethereum, Büyük Bir Patlama Yaşayabilir

Analist, ilk sırayı ise toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimine verdi. Ethereum fiyatının 2.000 dolar üzerinde tutunmasının yükseliş habercisi olduğunu belirten Altcoin Daily, fiyat hedefi paylaşmasa da %100 ve üzerine işaret etti.

Analistin diğer tahminleri ve yükseliş bekleme sebepleri ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Compound (COMP): Compound fiyatına bakıldığında 500 doların üzerinde tutunması, yeni bir rekoru getirebilir. DeFi sektörünün yeniden hız kazanması COMP fiyatına etki edecektir.
  • Yearn Finance (YFI): YFI fiyatı da DeFi sektörünün etkisi ile yükselişe geçebilir ve tüm zamanların rekorunu kırabilir. YFI için kritik seviye ise 50.000 dolar olacaktır.
  • Cardano (ADA): Cardano’nun topluluğu ve teknik güncellemeleri ile yükseleceğini düşünen analist, fiyat için ise 2 dolara işaret etti.
  • Polkadot (DOT): Altcoin Daily, Coinbase Ventures’ın Coinbase’i desteklemesine dikkat çekti. Coinbase’in yanı sıra Binance’in de Polkadot ekosistemini desteklediği biliniyor ve bu durum yükselişe katkı sağlayabilir.
  • Ethernity Chain (ERN): Ünlü analist, NFT’lerin yükseliş trendinin sürdüğünü ve Ethernity’nin şu an için bu FOMO’dan faydalanabileceğini vurguladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Posted in Bitcoin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir