Coinbase’in Nasdaq’ta Listelenmesinin Bitcoin’e (BTC) Etkisi Ne Olacak? “70.000$’a Çıkabilir”

Bitcoin’in 63262$ seviyesine çıkarak rekor tazelemesi ile birlikte gözler yine ona çevrildi. Nisan ayı boyunca Bitcoin hakimiyetinin düşmesi ile birlikte altcoinlerde güzel yükselişler görüldü.

Bu süreçte 55.000$ üzerinde akümüle olan Bitcoin, Coinbase’in Nasdaq’ta listelenmesine kısa süre kala rekoru tazeledi ve 62.000$ üzerinde işlem görmeye devam ediyor.

Haftasonu yazdığımız analizlerde bu hafta yaşanacak Coinbase listelenmesinin fiyata olumlu etki etmesini beklediğimizi belirtmiştik.

Yarın listelenmesi beklenen Coinbase’e beklentilerin üzerinde bir talep olacağı ve bununda Bitcoin’in fitilini ateşleyeceği düşünülüyor.

CNBC’ye konuşan CoinShares baş stratejisti Meltem Demirors; ” Özel piyasalarda Coinbase’in değeri şuan da 147 milyar dolar. Bu Coinbase’i Goldman Sachs’tan daha büyük yapıyor. ” dedi.

Bunun yanı sıra Bloomberg kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone Coinbase listelemesinin Bitcoin’e olacak muhtemel etkisini paylaştı.

Deneyimli analist Tesla’nın Bitcoin yatırımını açıklamasının ardından oluşan fiyat hareketleri üzerinden bir karşılaştırma yaparak, Coinbase’in Nasdaq’ta listelenmesinin bir sonraki 10.000$’lık hareketin fitilini ateşleyeceğini ifade etti.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Posted in Bitcoin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir