Elon Musk Kirasını Bitcoin (BTC) İle Ödeyebilecek!

Kripto paraların günlük hayattaki kullanım alanı her geçen gün artıyor. Yakın zamanda Tesla’nın araç satışlarında Bitcoin ödemesi kabul edeceğini söylemesi bu kabullenmede önemli bir mihenk taşı olacak gibi duruyor.

Tesla’dan sonra bazı büyük emlak şirketleri kripto para karşılığında ev ve arsa satışı yapacaklarını açıkladılar.

Los Angeles Times’ın haberine göre emlak devleri arasında yer alan Risk Caruso’da kripto para birimleri ile ödeme kabul etme dönemine geçiş yapmayı planlıyor.

Los Angeles’taki büyük avmlerin ve plazaların sahibi olan Caruso, konut ve ticari işyeri kiralarını Bitcoin olarak alacak.

Caruso’nun bu hamlesi Bitcoin yatırımı sonrası geldi. Gemini borsası ile ortaklık kuran Caruso, kısa süre önce Bitcoin’e yatırım yaptığını açıkladı.

Caruso’nun müşterileri arasında Tesla’da yer alıyor. Tesla, Caruso’ya ait plazaları otomobil satış noktası olarak kullanıyor.

Tesla’nın Bitcoin’e olan ilgisi düşünüldüğünde Caruso’ya Bitcoin ile ödeme yapan ilk müşterisinin Elon Musk olması bekleniyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Posted in Bitcoin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir