Ethereum (ETH) Aktif Adresleri Tüm Zamanların En Yüksek Değeri 771.000’e Ulaştı

• Ethereum aktif adresleri 771 bin ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı
• Bu dönüm noktası, Kasım 2020 ve Ocak 2018’de geçen tüm zamanların en yüksek seviyelerini gölgede bırakıyor
• Eşsiz Ethereum adresleri de büyümeye devam ederek 148,8 milyonluk yeni bir zirveye ulaştı.
• Artan ağ aktivitesi, Ethereum için yükselen bir geleceğe işaret ediyor
• EIP1559 uygulaması da çok yakında, Ethereum için 3 bin doları mümkün kılıyor

Ethereum (ETH) blok zincirindeki aktif adreslerin sayısı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 771 bin’e ulaştı. Bu kilometre taşı, Kasım 2020 (739k) ve Ocak 2018’de (735k) tanık olunan önceki tüm zamanların en yüksek aktif Ethereum adreslerini aştı. Yukarıda belirtilen 771 bin aktif Ethereum adresi belirlendi ve aşağıdaki tweet aracılığıyla Coinmetrics’teki ekip tarafından paylaşıldı.

Eşsiz Ethereum Adresleri Büyümeye Devam Ediyor!

Ethereum blok zincirindeki yüksek ağ etkinliği, bugüne kadarki toplam benzersiz adres sayısında da belirgindir.

EtherScan.io’ya göre, Ethereum ağı şu anda aşağıdaki grafikte gösterildiği gibi 148,8 milyondan fazla benzersiz kullanıcı adresini barındırıyor. Grafikten, Ethereum ağının büyümesinin ve kullanımının, blok zincirinin 2015 ortalarında piyasaya sürülmesinden bu yana istikrarlı olduğu sonucuna varılabilir.

 

 

Yüksek Ağ Aktivitesi Ethereum için Yükseliş Geleceğine İşaret Ediyor !

Ethereum’daki sürekli ağ etkinliği, ETH’nin değeri konusunda yükselişe geçmenin bir nedenidir . Bu, ağdaki faaliyetler nedeniyle sürekli artan Ethereum gaz ücretlerinin tıkanıklığa neden olmasına rağmen. Bununla birlikte, Londra güncellemesinin uygulanması , gaz maliyetleri sorununu hafifletmeyi amaçlayan EIP-1559’u içerecektir .

Yazım sırasında, Londra yükseltmesi için kesin bir tarih verilmedi, ancak çekirdek Ethereum geliştiricisi Tim Beiko, Twitter üzerinden aşağıdaki yol haritası aracılığıyla Temmuz ayında bir tahmin verdi .

 

Muhtemelen, EIP1559’un uygulanmasını çevreleyen heyecan ve yutturmaca, Ethereum’un 2,500 dolarlık fiyat tavanını ve muhtemelen 3 bin dolara güvenle geçmesi için yükseliş ivmesi sağlayacaktır. Araştırma; Yükseltme nedeniyle bir Ethereum yükseliş ortamı olacağını düşünen “Market Meditations” tarafından yapıldı.

Dünün en yüksek seviyesi [2.644 $], muhtemelen fiyatın artmasına yardımcı olabilecek Ether arzını azaltması beklenen bir yükseltmeye bağlanabilir. EIP 1559 olarak bilinen değişiklik, mevcut bir sorunu çözer..

Bitcoin sabit bir taban bulduktan sonra, gücünü gösteren Ethereum, 3000 $ ‘a çıkmaya hazırlanıyor.

Posted in Uncategorized.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir