Ethereum (ETH) Rekora Koşuyor! Sıradaki Hedef Ne?

Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyesine sadece 100$ uzaktayken tüm gözler ona çevrildi. Etheruem’daki pozitif hareketlenme tüm altcoin piyasasını etkilediği için ETH’nin yapacağı hamle büyük önem arz ediyor.

Rekt Capital isimli analist son Ethereum analizinde fiyatın 2570$ seviyesine kadar yükselebileceğini ifade etti.

Etheruem’un büyük bir simetrik üçgeni yukarıya kırdığını belirten analist, bu bölgede tüm zamanların zirvesi direnci ile karşılaştığını söyledi.

“Bu direnç ETH’yi üçgenin yeniden test edilmesine zorlayabilir. Başarılı bir yeniden test, muhtemelen yeni rekorlar ile sonuçlanacaktır. ”

Şu sıralar yukarıya kırılan üçgenin üst bölgesini test eden Ethereum’da 1865$ seviyesinin korunması büyük önem arz ediyor. Üçgenin üst bölgesine denk gelen bu fiyatın aşağıya kırılması düşüşü derinleştirebilir.

Kısa süre önce 1885$ seviyesine kadar gerileyen Ethereum güçlü bir alımla karşılaştı ve 1900$’ın üzerine çıkmayı yeniden başardı. Bu boğaların hala güçlü olduğunu gösteriyor.

Günlük kapanış üçgenin üzerinde olursa Ethereum’da yeni rekorları görebiliriz. Bu noktada kırılan üçgenin yüksekliği kadar yükselmesi beklediğimiz Ethereum’da 2570$ seviyeleri bir sonraki hedefimiz olacaktır.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Posted in Analizler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir