Haftaya STORJ ve ANKR Damga Vurdu! Bu Hafta Kazandıran Ve Kaybettiren Kripto Paralar Neler?

Bitcoin’de dalgalı bir haftayı geride bıraktık. Hafta içerisinde 50300$ seviyelerine kadar inen Bitcoin, yürekleri ağızlara getirdi. Bu bölgeden tepki alan Bitcoin haftayı başladığı noktada kapatmaya çok yakın.

Fidelity gibi büyük ve köklü bir yatırım şirketinin Bitcoin ETF’si için SEC’e başvurması ve Tesla’nın Bitcoin ile araç satışına başlaması bu haftaya damga vuran haberler arasında yer aldı.

Bitcoin haftalık bazda %2 kayıp verirken Ethereum’da bu oran %4.3 oldu.

Hafta içerisinde Bitcoin’in 50.000$ seviyelerine inmesiyle markette korku seviyesi yükseldi. Açgözlülük endeksi 54 puan seviyelerine kadar geriledi. Bitcoin’deki toparlanma ile açgözlülük yeniden 74 puan seviyelerine yükseldi. Sert yükselişleri gördüğümüz haftalarda bu oran 95 puana kadar çıkmıştı.

Haftaya Coinbase’de listeleneceği duyurulan Storj ve Ankr damga vurdu. Bu coinler ile birlikte listeleneceği duyurulan Curve Token’in yükselişi ise %25 ile sınırlı kaldı.

CoinmarketCap verilerine göre ilk 100 coin arasında olup haftanın en çok kazandıranları:

CoinmarketCap verilerine göre ilk 100 coin arasında olup haftanın en çok kaybettirenleri:

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Posted in Bitcoin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir