Işıklar Holding tarafından çıkarılan Işıklar Coin’in ikinci arzına son 12 gün

 

Sponsorlu

İnşaat malzemeleri sektöründe 50 yıldan uzun bir geçmişe sahip olan Işıklar Holding; üretim, dağıtım ve yönetim alanındaki en son yeniliklere güvenerek evrensel bir Müşteri Sadakat Programı oluşturmak için bir süre önce Işıklar Coin‘i (ISIKC) çıkardı.

Blok zinciri ile şeffaf ve güvenilir bir müşteri sadakat programı

Işıklar Holding’in fabrikalarında üretilen malzemeler üzerinden müşterilerin ne kadar ISIKC’ye sahip olduğu ve ISIKC Platformu hesabında ne kadar coin bulunduğuna göre indirim sağlanıyor. Şirket, bu yolla blok zinciri teknolojisinden de yararlanarak güvenilir ve şeffaf bir müşteri sadakat programı oluşturmayı hedefliyor.

İkinci token satışına 12 gün kaldı

Işıklar Coin’in ilk halka açık satışı, geçen yıl yapıldı ve her bir token 0.20 dolar fiyatla satıldı. İki ay sonra fiyat 0.90 dolara kadar çıktı. Şimdi şirket, token satışının ikinci aşamasını gerçekleştiriyor. Paritex ve CoinTiger gibi borsalarda listelenen ISIKC, bugün itibari ile 0.78 dolardan alıcı buluyor ve dileyen herkesin katılım sağlayabileceği token satışının ikinci aşaması, 0.40 dolar fiyatla yapılacak. Satış için 10 milyon ISIKC ayrıldı.

Işıklar Coin’in resmi internet sitesindeki sayaca göre, ikinci arza 12 gün gibi az bir süre kaldı. Işıklar Holding, Işıklar Coin platformu ve token satışıyla ilgili ayrıntılara buradan ulaşılabiliyor. Bu arada şirket, satılan token’ların teslimini, satıştan bir ay sonra yapıyor.

ISIKC’nin satın alımı, web sitesi üzerinden birkaç basit adımla tamamlanabiliyor.

Öte yandan Işıklar Coin’i CoinMarketCap üzerinde de bulabilirsiniz. Buradan ISIKC fiyatlarını kontrol edebilir, dolaşımdaki arzı görebilir ve listelendiği platformları inceleyebilirsiniz.

ISIKC CoinMarketCap ekranı
ISIKC CoinMarketCap ekranı

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Her kullanıcı kendi araştırmasını yapmalıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Posted in Analizler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir