Lark Davis, Bitcoin ve Önde Gelen Altcoinler İçin Net Konuştu: Fiyat Yükselişi Sürecek mi?

Ünlü kripto para analisti Lark Davis, daha önce yaptığı altcoin tahminleri ile kısa sürede ciddi bir takipçi kitlesine ulaştı.

Bitcoin Fiyatı Temmuz Ayına Kadar 2 Kat Yükselebilir

Davis şimdi ise yavaşlayan piyasaya ilaç gibi gelecek bir açıklamada bulundu. Bitcoin’in temmuz ayına kadar değerini iki katına çıkartabileceğini fikrini onaylayan Davis, böyle bir durumda altcoinlerin ise 10 kat (%1.000) yükseliş elde edeceğini ifade etti.

PayPal‘ın kripto para kullanımı için attığı adıma değinen Davis, bunun kripto para sektörünün geneli için mucizevi bir haber olduğunu ifade etti. Ünlü analist Raoul Pal’in sadece 3 ayda bütün kripto para sektörünün değerinin iki katına çıkacağı tahmine katılan Davis, bundan ise en çok altcoinlerin yararlanacağını belirtti.

Ethereum fiyatının bu rallide 4.000 doların üzerine çıkabileceğini ifade eden Davis, özellikle toplam piyasa değeri düşük altcoinlerin ön plana çıkacağınıda vurguladı.

2021 yılında birçok insanın finans dünyasının değişeceğini belirten Davis, buna rağmen insanların BTC yerine altcoin yatırımı yapmasının mantıklı olduğunu ima etti.

BTC sahiplerinin “çok büyük patlamalar” yaşamayacağını ancak altcoin yatırımcılarının daha çok risk alarak daha çok yükseliş yaşayabileceğini vurgulayan Davis, asıl hedefin ise BTC olduğunu vurguladı.

Altcoin yatırımcılarının elde ettiği kazançla daha çok BTC alabileceğini ve her yatırımcının en az 1 BTC alması gerektiğini ifade eden Davis,

Ethereum dışında ise net bir tahminde bulunmadı. Kripto para piyasasının mart ayında yaşadığı düzeltme yatırımcıları korkutsa da Davis’e göre ralli yakında kendini belli edecek.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Posted in Bitcoin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir