Paris Hilton, Bitcoin (BTC) Yatırımı Yaptığını Açıkladı

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) artık bütün dünyaya yayıldı ve bireyler kadar kurumlar da alım yapıyor. Kurumsal yatırım çılgınlığı ise tahmin edilebileceği gibi daha fazla bireyin BTC’yi duymasını sağladı. Bunlardan birisi de sosyetenin en ünlü isimlerinden Paris Hilton oldu. Paris Hilton, CNBC‘de katıldığı bir programda lider kripto para birimi hakkın oldukça önemli açıklamalarda bulundu.

Paris Hilton, Bitcoin Yatırımıyla Heyecan Duyuyor

Hilton otel gruplarının varisi olan Paris Hilton, bir süredir kripto para sektöründe olduğunu ifade etti. Hilton aslında bu açıklaması ile dünyanın en ünlü ekonomistlerinin bir kısmını da geride bıraktığını göstermiş oldu. Bitcoin’in kendisini çok ama çok heyecanlandırdığını ve bunun gelecekte çok daha önemli yerlere geleceğini vurgulayan Hilton, tam olarak ne kadar yatırım yaptığını ise açıklamadı.

Ünlülerin akın ettiği NFT çılgınlığı hakkında da konuşan Hilton, bu ay ilk NFT’sini de piyasaya süreceğini belirtti. 300 milyon doların üzerinde net varlığa sahip olan Hilton’in aslında şu an için ciddi bir iş kadınına dönüştüğü söylenebilir. Hilton’in büyükbabası Barron Hilton’den kalan oteller zincirine ek olarak tamamen kendi yarattığı parfümeri zinciri son 15 yılda 2,5 milyar dolarlık gelir yarattı. Bu da Paris Hilton’in aslında sanıldığından çok daha zeki ve yatırım konusunda becerikli birisi olduğunu ortaya koymakta. Ünlü ismin Bitcoin yatırımı da bunun bir kanıtı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Posted in Bitcoin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir