Tron (TRX) Önemli Alandan Destek Buldu! – TRX Fiyat Analizi

Chiliz’in (CHZ) yanı sıra eğlence sektörünün bir diğer kolunu tutan ve Justin Sun tarafından oluşturulan Tron ağının yerel coini olan TRX, dün gece yaşadığı en yüksek seviyeden sonra gelen satışlarla önemli bir destek alanına kadar geriledi.

Henüz diğer altcoinler gibi çok büyük yükselişler yapmasa da, yeniden en yüksek seviyesini (ATH) kaydeden TRX, 0.14927 dolarlık bu ATH seviyesiyle beklenilen büyük yükselişin ilk adımını atmış olabilir. Nitekim kâr satışlarıyla birlikte 4 saatlik grafikte gösterilen ve 31 Mart’tan bu yana gelen yükseliş trendine kadar gerileyen TRX, tam trend çizgisinden gelen alış tepkisiyle yükselişe geçmiş görünüyor.

İlk Etapta %24 Hedefi!

Bu alış tepkisiyle birlikte grafikte uygulanan fibonacci düzeltmesindeki önemli destek alanı olan 0.118 – 0.119 dolar aralığı üzerinde 4 saatlik kapanış yapan TRX’in teknik anlamda destek alanına başarılı bir retest yapmış olduğu belirtiliyor. Ayrıca coinmarketcapte son hareketleriyle 8.74 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşan ve 16. sırada yer alan TRX, yayın saati itibariyle 0.122 dolar üzerinden alıcı buluyor.

Tron (TRX) 4 Saatlik Grafik – Tıklanarak Takip Edilebilir – Kaynak: Tradingview

TRX’in bu grafiğinde fiyatın yeniden yükselişe geçmesi ve önemli bir direnç alanı olan 0.152 – 0.153 dolar aralığına kadar yükselerek yeni bir ATH oluşturması bekleniyor. Destek üzerinde bulunan ve %24’lük bir hedefi olan TRX’de alım yapacak olan yatırımcılar, beyaz trend çizgisi altındaki kapanışlarda stop olma yolunu tercih edebilir.

* Yukarıda yazılanlar yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir, lütfen kendi yatırım kararlarınızı bizzat kendiniz alınız.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Posted in Analizler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir