Ünlü Analist Capo, Cardano (ADA) İçin Heyecan Veren Tahminini Açıkladı

Özellikle Mart 2020’den beri yaptığı tahminlerle adını sektöre yazdıran ünlü analist il Capo of Crypto, şimdi de gözünü Cardano‘nun (ADA) üzerine çevirmiş gibi gözüküyor. Bitcoin fiyatının Mart 2020’de düşüşünü bilen ve neredeyse nokta atışı bir tahminde bulunan analist, ADA için uzun vadede daha gidecek çok yol olduğunu belirtti.

Cardano Fiyatı İçin 30 Dolar Mümkün mü?

Capo, Cardano (ADA) fiyatının mevcut seviyeden bile 25 kat artabileceğini ve parabolik yükseliş yaşayabileceğini düşünüyor. Bu da 1,18 dolarlık birim fiyatın boğa piyasasının sonunda 30 dolara kadar ulaşması anlamına geliyor.

Capo, ABD doları karşısında tüm zamanların rekorunu kıran ADA fiyatının BTC paritesinde ise hala dipte olduğunu belirtti. ADA/BTC işlem çiftinin mevcut 0,00002 seviyesinden %100 ve üzeri yükseliş elde edeceğini ve bunun Bitcoin’in yükselişi ile de birleşince rekorla sonuçlanacağını düşünüyor.

Hem ADA hem de bunun rakibi Ethereum hakkında tahminde bulunan analist, ETH fiyatının da patlayabileceğini belirtti. Bitcoin için gelen soruyu da yanıtlayan Capo, 80.000 doların çok kısa sürede görüleceğini vurguladı. Yatırımcıların 60.000 dolardan sattıkları için pişman olacaklarını ifade eden il Capo of Crypto, boğa piyasasının henüz bitmediğini ifade etti.

BTC fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise 59.450 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içerisinde ADA %0,3 düşerken BTC ve ETH ise yeşillenerek yükselmeyi başardı.

 

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Posted in Bitcoin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir