Ünlü Blockchain Yatırım Firmasından İddialı Bitcoin (BTC) Tahmini

Ünlü Blockchain yatırım firması Pantera Capital, Bitcoin’le ilgili önemli bir tahminde bulundu ve 100 bin dolarlık fiyat beklentisinin daha erken gerçekleşeceğini iddia etti.

Yatırımcılara yönelik yaptığı son açıklama yazısında Bitcoin fiyatının Mart 2020’de düştüğü dönemde yatırımcıların da etkisiyle 1 yıl içerisinde güzel bir fiyat yükselişi görecekleri yönündeki tahminlerini hatırlatan şirket CEO’su Dan Morehead, bu zamana kadarki tecrübelerini göz önünde bulundurarak BTC fiyatında rekor artışlar görüleceğini belirtti.

Önümüzdeki birkaç hafta içerisinde 100 bin dolarlık hedefin aşılacağını ve 115 bin dolarlık yeni rekor seviyenin geleceğini ifade eden Morehead, BTC’nin şu ana kadar Pantera’nın öngördüğü fiyat tahminlerinin üzerinde seyrettiğini, 2020’nin Nisan ayındaki tahmin verilerinin üstünde bir seyir izlendiğini sözlerine ekledi.

BTC’ye bakıldığı zaman son bir kaç gündür zirve fiyattan tekrar bir düzeltme hareketi yaşadığı görülüyor. Ancak yükseliş trendinin hala devam ettiğini ifade eden uzmanlar, 100.000 dolarlık fiyat tahmininin eskiden ütopik olduğunu ancak şu an bu tahminlerin gayet makul seviyeler olduğunu söylüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Posted in Bitcoin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir