Usta Analist Selcoin’den Bitcoin, XRP, ETH ve LTC Hakkında Güncel Tahminler

Haftalık piyasa değerlendirmelerine dolarla başlayan Selcoin, dolardaki yeni hedefini 9 lira olarak belirlerken gümüşte değerlendirilmesi gereken desteğin 25,5 – 26 olduğunu belirtti. Ayrıca JP Morgan’ın eski müdürlerinden birinin yıl sonunda 60 dolarlık bir gümüş hedefinin bulunduğunu da sözlerine ekledi.

The Economist’in attığı bugünkü tweetinde enflasyon rakamlarında hile olduğunu iddia ettiklerini ifade eden analist, gerçekten de bu denli para basılmasına karşılık hala kontrolden çıkmamış olmalarını “enteresan” şeklinde yorumladı ve doların yarattığı enflasyonun bir yerde patlayacağını ve bu durumun da en çok altın ve gümüşe yarayacağını dile getirdi.

Türkiye İstatistik Kurumu’nun da açıkladığı verilere göre şubatta enflasyonun son 1,5 yılın zirvesinde olduğunu ve pazardaki pahalılığın son derece net şekilde hissedildiğini ifade etti.

Sözü kripto paralara getiren Selcoin, Bitcoin’in 48.500 dolar üstünde kalmasıyla altcoinlerin de güvenli alan seviyesinde kalacağını daha önce de belirttiğini ifade etti ve altcoinlerin güzel yükselişler kaydettiğini dile getirdi.

Kendisinin de bu yükseliş fırsatını değerlendirdiğini ancak Bitcoin’in kırdığı destek sonrası tutunsa da güven vermediğini bu sebeple de küçük al satlardan öteye gitmediğini belirtti.

Bir ürünü aldığınızda stop yeriniz ne denli uzaksa zararınız da bir o kadar büyük olacak demektir!

uyarısında bulunan ünlü analist, yatırımların uzun vadeli tutulmasının her zaman daha güven verici olduğunu söyledi.

“Uzun vadeli plan yapan, maksimalist cüzdan tutan daha rahat olur, risk varsa çok fazla zorlamamak gerekir.” diyen Selcoin, altcoinlerden özellikle XRP’yi ele aldı ve XRP’nin uzun vadede değerlendirdiği coinler arasında olduğunu söyledi. ETH ve LTC için destek ve direnç seviyelerine de değinen Selcoin, sözü gram altına getirdi.

“Gümüş ve Platin Alanlar Üzülmedi, Altın Alanlar da Üzülmeyecek!”

Gram altında büyük düşüş döneminin bittiğini, altının gümüşe göre pasif kalmasının ana nedenlerinin başında ise bankaların giderlerini karşılamak için yaptıkları altın satışları olduğunu belirten usta analistin, daha birçok konuya değindiği videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Posted in Analizler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir